Vianočná besiedka 2012 – Skutočné čaro Vianoc

Skutočné čaro Vianoc.
Príbeh malého chlapca, ktorý sa stratil v časopriestore a hľadal svoju rodinu, sme sa rozhodli zdramatizovať a uviesť na scénu vo vianočnom čase. S nácvikom sa začalo v novembri  a 19. decembra 2012 bolo premiérové vystúpenie rozprávky „Skutočné čaro Vianoc“ v centre voľného času Domino.

V rozprávke o malom chlapcovi účinkovali žiaci 1. a 2.stupňa našej školy spolu s pedagógmi, ktorí sa starali o technické a organizačné záležitosti. Rodičia mali možnosť vidieť svoje deti ako bravúrne zvládajú herecké výstupy, tanečné a hudobné čísla. Zároveň v anglickom, nemeckom a ruskom jazyku zaspievali vianočné koledy.

Pred vstupom do divadelnej sály si každý návštevník mohol  kúpiť na vianočnej burze perníky, anjelikov, svietniky a iné vianočné výrobky našich detí. Nadšenie všetkých sprevádzalo nielen pred, ale hlavne počas predstavenia. Dlhý záverečný potlesk rodičov a príbuzných v hľadisku bol najväčšou odmenou pre účinkujúcich a radosť z dobre vykonaného diela nemala konca. Už teraz sa tešíme na najbližšiu vianočnú besiedku.