Vianoce na Terase

Mestská časť  Košice – Západ v spolupráci s OC Galéria organizovala „Vianoce na Terase“.  Pri tejto príležitosti boli na námestí pred OC Galéria umiestnené drevené domčeky a pódium, ktoré poskytovalo priestor na najrôznejšie kultúrne podujatie. V stredu 18.12.2013  sa naše škola prezentovala svojím programom na tomto pódiu.

Chceli sme priniesť troška vianočnej atmosféry do sŕdc všetkých okoloidúcich, ktorí nakupujú darčeky pre svojich najbližších. Za veľkej účasti rodičov, priateľov aj okoloidúcich sme prežili krásne chvíle pri speve či tanci.

Naším programom nás sprevádzali moderátorky Soňa Nemčoková a Laura Kristína Priatková. Žiaci prvého stupňa nás potešili spevom a zámockým tancom. Siedmačky priniesli vianočnú atmosféru svojím moderným tancom. Sme radi, že aj v zasneženom stredajšom popoludní sa zastavilo nesmierne veľa ľudí.

 

Pre našu školu je už zvykom sa podeliť o vianočnú atmosféru aj na pódiu pred OC Galéria. Program bol už pripravený a ani trochu zimy nám nevadilo. 11.12. sme preto vzali našich učiteľov a aj my sme prispeli do bohatého programu, ktorý tam každý rok býva.

Hovorili sme… Vinšovali sme… Spievali sme a aj sme si zatancovali.

Vystupovalo sa nám skvelo, asi sme už skoro profesionáli a navyše sme mali fantastické publikum. Fotilo nás také množstvo mobilov, až sa nám zdalo, že sme hviezdy.

A viete čo? Asi sme aj boli, pretože ten potlesk bol masívny. Ďakujeme, že ste nás prišli  podporiť a už teraz si značte do kalendára, že o rok sme pred OC Galéria znova.