Triedna lyžovačka na Jahodnej

Hneď prvý týždeň po jarných prázdninách žiaci šiesteho ročníka využili pozvanie rodiny Švecovej a ráno miesto do školy zamierili s lyžiarskou výstrojou na Jahodnú. Aj keď v meste to už vyzeralo ako na jar, na lyžiarskom svahu na Jahodnej bolo snehu dosť a dokonca v priebehu dňa zhruba na hodinku prišlo aj husté sneženie. Ale inak bolo krásne slnečno.

Naša staronová spolužiačka Ivka sa v priebehu dňa naučila lyžovať, ostatní si od začiatku užívali lyžovačku na veľkej zjazdovke, kde ukázali, že im to skutočne ide. Všetkým sa veľmi páčilo, veď okrem samotnej lyžovačky zažili veľa zábavy. Tomášovi sa veľmi pozdával jeden skokanský mostík, ktorý si aj párkrat vyskúšal. Aký kuriózny moment zažil Martin? „Zábavné bolo, keď som na vleku vyletel do vzduchu.“ Na vleku zažila dosť srandy aj Danielka: „Najlepšie bolo, ako mi na vleku Soňa vypínala zo srandy lyžu.“ A čo sa páčilo najviac Tomášovi? „Najviac sa mi páčilo, že sme lyžovali spolu.“

Na záver by sme sa všetci chceli poďakovať rodine Švecovej, že nám umožnila stráviť na Jahodnej príjemný deň plný zábavy.