Anketa – Chodník a ekosúťaž

Aj tvoj názor je dôležitý! Zapoj sa do celoškolskej ankety a možno práve tvoj nápad vyhrá!!! A ak náhodou nevyhráš, aspoň pomôžeš svojej Zelenej škole.

Projekt Zelená škola nie je len o škole, ale je to hlavne o vás – žiakoch školy, ich rodičoch a priateľoch školy. Aj preto sa na vás obraciame s prosbou o pomoc, samozrejme vaše nápady budú ocenené. Počas jesennej brigády sme začali s úpravou okolia školy, súčasťou ktorého je aj chodník. Na jeho výstavbu sme použili prírodný materiál – drevo, gaštany, šišky a lístie. Po čase sme však zistili, že to nebol až taký dobrý nápad. Deti nás upozornili, že chodník má šmykľavý povrch a nechodí sa po ňom príjemne. Čo s tým? Ktoré prírodné materiály by boli vhodnejšie na vytvorenie povrchu chodníka?

Okrem nápadov ohľadom chodníka, by sme chceli vedieť, čo by vás motivovalo, aby sa triedy aktívnejšie zapájali do ekosúťaže, ktorá prebieha na škole? Aká by mala byť výhra pre najlepšiu triedu?

Keďže Zelenú školu tvoríme všetci, rozhodli sme sa vaše nápady zozbierať formou ankety, ktorú pripravilo Užšie kolégium Zelenej školy. Anketu nájdeš na školskej stránke a zapojiť sa môže každý, kto má dobrý nápad.

Podmienky účasti v žrebovaní:

– do ankety sa okrem žiakov školy môžu zapojiť aj rodičia, známi a priatelia školy
– ak v ankete uvedú, od koho sa o ankete dozvedeli, uvedený žiak bude zaradený do žrebovania viackrát (max. 5x)
– hlasovať môžete do 24.3.2014 – hlasovanie končí o 23.59
– zo žrebovania budú vylúčení ľudia, ktorí uvedú nezmyselnú (alebo neslušnú) odpoveď

A prečo sa oplatí hlasovať?

Pomôžete projektu Zelená škola (nám aj vám) a môžete vyhrať EXTRA ULIEVÁČIKA (môžeš ho použiť len raz, ale má neobmedzenú platnosť).

P.S.1: Ak sa do žrebovania zapojí viac ako 30 žiakov našej školy, losujeme dvochEXTRA ULIEVÁČIKOV.

P.S.2: Ak sa do žrebovania zapojí viac ako 50 žiakov našej školy, losujeme trochEXTRA ULIEVÁČIKOV.