Minimaráton

Milí športoví nadšenci – ďakujeme za krásny zážitok!

1.10.2017 bol pre nás Košičanov opäť športovým sviatkom. Konal sa už 94.ročník Medzinárodného
maratónu mieru. Za krásneho slnečného počasia a nenapodobiteľnej búrlivej atmosféry sme sa
postavili na štart spolu s vyše 12 000 bežcami. Každý z nás bol plný očakávania, či sa mu podarí
naplniť svoje osobné ambície – vylepšiť svoj minuloročný čas alebo zabehnúť svoj prvý minimaratón.

Veľmi sa tešíme, že naše rady posilnila aj Ivetka a srdečne jej blahoželáme k úspešnému zvládnutiu
pretekov. Tento rok sme prekonali náš školský rekord v počte zaregistrovaných účastníkov z radov
učiteľov, žiakov a ich rodinných príslušníkov a priateľov. Boli sme naozaj veľká 32 členná banda.
V cieli nikomu z nás nechýbal úsmev na tvári a krásna medaila na krku.

Šampiónom školy sa stal Tomáš Žatko z 9.A, na druhom mieste sa umiestnil Igor Sijka z 8.A a víťaznú trojicu
dopĺňa Jonathan Šuk z 9.A. Srdečne blahoželáme všetkým bežcom a ďakujeme všetkým našim
priaznivcom, ktorí nás prišli podporiť a povzbudiť pozdĺž trate. Milí priatelia, vidíme sa na štarte zase
o rok 7.10.2018. Pozývame aj ďalších nadšencov behu – bude nás 40? ŠPORTU ZDAR!