Lyžiarský výcvik na Jahodnej 2014

Už sme tomu ani neverili, ale predsa. Podarilo sa to. Ukončili sme lyžiarsku sezónu dobrou lyžovačkou, i keď snehu tohto roku nám pani Zima neuštedrila veľa. Nám bolo ale napriek tomu veľmi dobre a opäť sme zažili najlepší lyžiarsky výcvik.

V autobuse sa pán šofér postaral o dobrú náladu. Naše pani učiteľky nás ochotne vyobliekali a vy- obúvali, aby sa nám bezpečne lyžovalo. Dostali sme úžasných inštruktorov, ktorí nás nielen strážili ako oko v hlave, ale naučili nás správne lyžovať. Dokonca sa nám podarilo zdolávať kopce na Jahodnej bez zranení a sĺz. Až na slzy posledný deň, ale to boli slzy šťastia a radosti z tých nádherných zážitkov.

Posledný deň sme mali karneval na lyžiach a to si pozrite aké sme mali nápadité masky… A na záver boli aj preteky, kde sme sa mnohí vyznamenali svojou šikovnosťou. Diplom si vyslúžil každý súťažiaci, ale tí najlepší stali i na pníku víťazov. Po dobrých športových výkonoch nám naše pani učiteľky pripravili chutné sladkosti i milú pochvalu. Tie krásne chvíle ubehli veľmi rýchlo, ale tešíme sa už na budúci školský rok.