Vianočná pečiatka

Možno ste už mali 21.12. upratané. Možno ste mali aj niečo navarené a upečené, no Vianoce mohli aj tento rok začať až po našej Vianočnej besiedke v CVČ Domino.

Tento rok sme náš program nazvali Vianočná pečiatka.

Určite ste uvažovali, čo má spoločné pečiatka s Vianocami. Ak vám prišla na um pošta… presnejšie Vianočná pošta, tak ste mysleli správne. Aj tento rok sme chceli hovoreným slovom, spevom, tancom, či vinšmi ukázať, že sa v škole iba neučíme, ale robíme množstvo zaujímavých vecí.

Vianočná pečiatka je príbeh nachádzania podstaty. Darčeky máme radi, a to prekvapenie je niečo, čoho sa nevieme dočkať. Najdôležitejšie je však byť spolu. To je darček, na ktorý by počas týchto dní mal mať pečiatku každý.

Jasné, že sme mali občas trému, ale to skôr kvôli  neustálemu potlesku, ktorým ste nás tešili. Občas ste sa zasmiali, inokedy začudovali, či tvárili prekvapene. Zo zákulisia sme vás všetkých videli. Dokonca ani dojatie ste nevedeli zakryť.

Určite sa už teraz neviete dočkať ďalšej besiedky. Nebojte sa, rok zbehne a ani sa nenazdáme, a opäť si budete sadať do publika.