Halloweenska noc v škole

U nás na škole sa vždy po svojich povinnostiach dokážeme aj veľmi nápadito zabaviť. Svedčí o tom aj tohtoročná novovzniknutá tradícia halloweenskej noci v škole.

Posledný deň pred prázdninami sa nám žiadalo oslavovať  s kamošmi a našimi učiteľmi. Zo školy sme odchádzali ako žiaci a večer sa už do areálu vracali strašidelné monštrá, ktoré ani zďaleka nepôsobili zábavne. My sa však poznáme, a tak strach nemal celý večer miesto.

O siedmej večer začali aktivity na poschodí, a to konkrétne halloweenske pohostenie, halloweensky pokec najlepších príbehov a história hororu od jeho vzniku až dodnes. Tento informačný úvod trval do deviatej, pretože potom sme sa už zadeľovali do skupín na nočnú hru, kde sme autenticky mali možnosť ukázať svoje vedomosti v tmavých priestoroch okolia školy, kde nás okrem tmy čakali aj nástrahy našich spolužiakov.

Po miernom vymrznutí a zdvihnutom adrenalíne sme sa vrátili do školy, kde sme v našu halloweensku noc aj prespali a v ďalší deň ráno sme sa poberali domov. Pri takých akciách so skvelými ľuďmi hneď menej bolí učenie a povinnosti. 🙂